תקן האיכות בגני יעלים

צוות עובדי המחלקה ובראש וראשונה הצוות הרפואי הינם מקצוענים מומחים בתחום הגריאטריה וכולל רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים, מטפלים, פיזיותרפיסטים, דיאטנית ועוד. בעלי ניסיון העושים את עבודתם מתוך אהבה והבנה עמוקה של צרכי המטופלים, וזה מאפשר לנו לעמוד באתגר החשוב הבא

נושא האיכות זוכה לחשיבות הולכת וגוברת, הודות להשפעתו על איכות החיים של בני האדם בתחומים השונים. בתי אבות, אשר נועדו להעניק איכות חיים גבוהה לבני הגיל השלישי, הינם בעלי חשיבות גבוהה פי כמה בכל הנוגע לשמירה על תקני איכות רלוונטיים.

null

תקן האיכות 2015-ISO 9001

תקן איכות בתי אבות מיועד להגדיר הליך מסודר ודרישות בסיסיות להפעלת שירותי בתי אבות. זאת, במטרה להבטיח כי הנהלת בית האבות והצוות, לרבות הצוות המקצועי, הרפואי, הטיפולי והביצועי – מקפידים על יישום תקני איכות כפי שאלו נקבעו על ידי משרד הבריאות.

נושא השמירה על האיכות מבטיח מתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים המבטיחים בטיחות ובריאות ברמות שירות גבוהות. בגני יעלים מקפידים על יישום תקן איכות  2015-ISO 9001, תוך שיתוף כל מחלקות הבית והקפדה על יישום התקנים ברמות השונות של הביצוע על פי דרגים, מחלקות, תחומי מומחיות ותפקידים בפועל.

תכנון, יישום והטמעת תקן האיכות בוצעו תוך שיתוף פעולה מלא של כל המחלקות וכן באמצעות סיוע של כלל העובדים והמנהלים. יישום התקנים ברמה המקומית כולל שימת דגש על בקרה ופיקוח, ניטור והערכה בשאיפה להשתפרות מתמדת.