דברי המנכ``ל

הליבה של גני יעלים הוקמה לפני 25 שנים מתוך מחשבה על הענקת תחושת ערך ומשמעות לחיים בגילאים המבוגרים.

תוך התאמה לתנאי החיים המשתנים, לדינמיות המאפיינת את העידן הפוסט מודרני, ללחצים הגבוהים של בני המשפחה ולטכנולוגיות המתקדמות, בגני יעלים מעניקים לדיירים את איכות החיים הגבוהה ביותר, המבוססת על הקשבה מלאה לצרכים המשתנים, הכרה בקשיים עמם מתמודדים בני הגיל השלישי ומסירות אין קץ בטיפול בבעיות רפואיות שונות ובהענקת מענה רפואי הולם ומקצועי.

הטיפולים המוענקים בגני יעלים מבוססים על שימוש בטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר בתחום: לרבות המכשור הרפואי העדכני ביותר, המומחים בעלי הניסיון הרב, השתלמות בכנסים רפואיים ומעורבות במחקרים הנעשים בתחום – כל זאת, על מנת להעניק לדיירינו את הטיפולים העמוקים, האפקטיביים והיעילים ביותר.

עם התחדשות אבחנות במאה ה-21, אנחנו ניצבים בגאון נוכח האתגרים המצריכים אומץ, מסירות נפש ונכונות לתת את המקסימום לבני הבית, במטרה ליצור אווירה חמה ונעימה, עוטפת ואכפתית. אנו שומרים ביראה רבה על האווירה המשפחתית בגני יעלים. בהתאם לכך, נבחרים רק אנשי צוות הנמצאים מתאימים לערכים, לעקרונות ולמאפיינים הייחודיים של המקום.

ערכי יסוד

מאז הקמת הבית ועד היום, בגני יעלים מקפידים על הקשבה אמפטית לדיירים וכן בין אנשי הצוות, על יצירת אווירה סבלנית וסובלנית, אמפטית ואכפתית כלפי כל אדם באשר הוא. עקרונות אלו עומדים לנו כנר לרגלינו בהעניקנו טיפולים רפואיים וטיפולים יומיומיים, בשיחה עם דיירים ואפילו בברכת בוקר טוב.

אנו רואים ברכה בגישה זו, התופסת כל אדם כעולם ומלואו. זו היא הסיבה ההופכת את גני יעלים לעולם אישי קטן, חממה ייחודית השונה בנוף הכללי, בית ומשפחה שאין כמותם בישראל.