שלישי בשלייקס
שלישי בשלייקס

מה זה שלישי בשלייקס ואילו פעילויות יש להציע באיזור באר שבע

סרט? בריכה? או אולי טיול? למה לשלם את המחיר המלא? ועוד להתחיל לחפש עכשיו חברים חדשים בשביל זה? זה בדיוק מה שעבר בראש למקימי יוזמת “שלישי בשלייקס”. אם אתם בני הגיל השלישי ורוצים ליהנות מהחיים, מסתבר שאתם לא לבד. יוזמה מבורכת מאפשרת למבוגרים מכל הארץ ליהנות ממגוון אפשרויות בילוי והנאה שהופכות את החיים להרבה יותר מעניינים.

אז רגע, מה זה בעצם?

“שלישי בשלייקס” הוא השם המחתרתי והמעניין שניתן לפעילויות המוצעות לבני הגיל השלישי וכולל מגוון עצום של הצעות והטבות שאי אפשר לסרב להן. הפרויקט הוקם על ידי המשרד לשוויון חברתי ובפועל מנוהל ומתוחזק על ידי חברת “דולצ’ה ויטה ויי אוף לייף בע”מ”, חברה שהתמודדה וזכתה במכרז להפעלת ועדון צרכנים לאוכלוסיית הוותיקים.

אם אתם אזרחים ותיקים ומוכרים ככאלה, תוכלו ליהנות ממגוון עצום של אפשרויות ולהיות חלק אימננטי במועדון ובפעילויות השונות שהוא מציע. אזרח ותיק על פי ההגדרה הוא כל מי שהגיע לגיל פרישה, קרי, גבר בן 67 ומעלה ואישה בת 62 ומעלה.  אלו ואלו יכולים ליהנות ממגוון עצום של הטבות ההופכות את החיים להרבה יותר מעניינים, מרתקים ועשירים. מה המועדון מציע בין השאר?

  • אטרקציות ספורט
  • פעילויות קוסמטיקה וספא
  • הנחות וכרטיסי כניסה לסרטים והופעות
  • הנחות למחזות
  • השתתפות בחוגים ובהצגות
  • מנויים לתיאטראות ולמועדונים אחרים
  • הנחות בהזמנת ארוחות שונות

איך מצטרפים?

איך מצטרפים למועדון? שאלה טובה. אם גם אתם רוצים ליהנות מאטרקציות מגוונות ואינסופיות המתחדשות ללא הפסקה, כל מה שצריך הוא למלא את הפרטים שלכם ולהעלות לאתר או להגיש במרכזים כך שיצרו אתכם קשר בהקדם.

לאחר קליטת פרטיכם תתבקשו להיכנס לאתר ולמלא את הפרטים הראשוניים שלכם, כלומר את השם, הגיל, תחביבים עיקריים, אזור מגורים, מצב בריאותי, מה אתם מחפשים, ועוד. הפרטים הללו ישמשו כדי להתאים עבורכם את הפעילויות שהכי תאהבו וכדי להציע לכם פעילויות נוספות שיכולות להיות מעניינות. הודות לפעילויות המועדון תוכלו לגלות תמיד דברים חדשים ותחומי עניין, לפעמים אפילו כאלה שלא חשבתם עליהן!

אחרי ההרשמה, יישלחו אליכם קודים למימוש הטבות שונות כך שתוכלו לממש אותן באופן מידי ולהתחיל ליהנות מהחיים הטובים.

המועדון מאפשר למבוגרים בגילאים שונים ליהנות מאינספור פעילויות ולא פחות חשוב מזה, להכיר אנשים טובים וחברים פוטנציאליים. חלקם הופכים להיות עם הזמן אפילו חברי נפש ובני זוג או חברים טובים לחיים.