רעיונות למתנות לגיל הזהב
רעיונות למתנות לגיל הזהב

רעיונות למתנות לגיל הזהב

עבור בני הגיל השלישי, הקשר עם קרובי המשפחה הוא לא רק חשוב אלא אפילו חיוני. בין אם מדובר בסבא או בסבתא, באמא או אבא שהגיעו לגיל השלישי – מדובר באנשים שנתנו לנו כל כך הרבה במשך חייהם עד כדי כך שלפעמים, מתנה היא הדרך הטובה ביותר להביע את אהבתנו. אבל אילו מתנות אפשר לקנות לאנשים שכבר הספיקו לראות כמעט הכל? הנה כמה טיפים שיאפשרו לכם לקנות בצורה חכמה.

שאלו אותם!

פעמים רבות אנחנו משקיעים אנרגיות רבות במטרה למצוא את המתנה המושלמת, כשכל אותו זמן, אנחנו יכולים פשוט לשאול. מדהים האופן בו תקשורת פשוטה יכולה לקדם עניינים. אם אתם רוצים שהמתנה תהיה בהפתעה, כמובן שאתם יכולים לשאול באופן לא ישיר שאלות כמו: “אילו היית רוצה לקבל מתנה כלשהי, איזו מתנה זו הייתה?” או שאפשר ללכת ליד חנות בגדים או גאדג’טים לבית ולשאול: “מה דעתך על זה?”. תופתעו לגלות כי גם אם התשובה לא תהיה חד משמעית, היא תוכל לכוון אתכם למתנה הרצויה.

בררו עם קרובי משפחה

אם אתם הנכדים, תוכלו לשאול את הוריכם שגדלו אתם כל החיים. אם אתם הבנים ואינכם מצליחים להעלות על דעתכם מתנה שהוריכם יאהבו, תוכלו לשאול את החברים או השכנים של הוריכם. קרוב לוודאי שתקבלו תמצית של השיחות האחרונות, המחשבות וההרהורים. גם אם לא יעלה משהו באופן מידי, תוכלו לפחות לדעת מה מעסיק את ההורים שלכם בימים האחרונים ובהתאם לכך לבחור מתנה שעונה על הצרכים הללו.

מה הם אוהבים?

לכל אחד מאתנו יש תחביב, עיסוק מועדף, אוסף שאנחנו נהנים להשקיע בו או תחום כלשהו המעשיר את חיינו ומעניק לנו תחושה של משמעות, ערך והנאה. אם סבא אוהב מטוסים, זו הזדמנות מצוינת לקנות לו מטוס להרכבה אישית או טיסה פרטית במטוס המוצעת בכמה אתרים ברחבי הארץ. אם סבתא בקטע של מוזיקה קלאסית, אפשר לקחת אותה לקונצרט בהפתעה או להפיק עבורה קובץ מוסיקלי בהתאם לטעם האישי שלה.

באמצעות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה אתם יכולים למצוא את מתנת החלומות, לחמם את ליבם של האהובים עליכם ולהפוך את היום שלהם להרבה יותר יפה.

מתנות מקוריות ויצירתיות

אחת הדרכים להפתיע באופן מקורי במיוחד הוא ליצור מתנה. למה הכוונה? אתם יכולים לסרוג לאהובים עליכם כובע או גרביים עם הקדשה אישית, לצייר להם ציור מיוחד או פסל ואפילו רהיט פונקציונלי כלשהו לבית. אין גבול ליצירתיות שתוכלו להגיע אליה כשתתנו לדמיון שלכם לעוף.