רעיונות לחגיגת יום הולדת 70
רעיונות לחגיגת יום הולדת 70

רעיונות לחגיגת יום הולדת 70

הם היו שם אתנו ברגעים הכי מאתגרים שלנו בחיים, ליוו אותנו ותמכו בנו כשאנחנו לא יכולנו  לבד, חלק ניכר מההישגים שלנו  –  מתקיים הודות להם ועדיין, כשהם מגיעים לגיל המכובד 70, לא תמיד אנחנו יודעים כיצד להעניק להם את מה שהם באמת ראויים לו.

חגיגת יום הולדת 70 מצריכה השקעה ומחשבה אודות המקום, המוזמנים והאופי של האירוע. כל אדם הוא עולם ומלואו, יצירה בפני עצמה ולפיכך, גם את האירוע צריך להתאים לאופיו של האדם. בשל הייחודיות של כל אדם, ריכזנו עבורכם כמה כיוונים למחשבה על אירועים אפשריים בתקווה לתת לכם השראה:

חברים הם נכס רוחני

יותר מהכל, מי שבאמת נותן את הטעם לחיים ברגעים הקשים הם החברים. בלימודים, בעבודה, בגידול הילדים ובהתמודדות עם אתגרי החיים –  חברים טובים מלווים אותנו ונותנים לנו תחושה שאנחנו חשובים ושיש תקווה גם כשנראה שהכל חשוך. אלו גם החברים שחולקים אתנו את הרגעים השמחים בחיים ואלו שהופכים את החיים לחוויה מעצימה ומרגשת כשהם חולקים אתנו את הרגעים המשמחים.

ארגון של כל החברים למפגש משותף יכול להעצים את המבוגרים ולהעניק להם הרגשה נעימה וחמימה, להזכיר נשכחות ולהפוך את חגיגת גיל 70 למשהו בלתי נשכח.

חופשה נהנתנית

אם ההורים שלכם לא הרשו לעצמם להתפנק רוב החיים וגם אם הם חובבי פינוקים והנאות, חופשה כזו המאפשרת לתת את תשומת הלב לצרכים האישיים, להירגע ולהתמסר להנאות הגוף –  היא חוויה שקשה לסרב לה.

חופשה כזו יכולה להתקיים בארץ או בחו”ל, באחד מהאתרים האהובים על ההורים שלכם: זו יכולה להיות חופשת סקי באחד מהאתרים הפופולאריים המיועדים לסקי, חופשה במלון הכוללת מסאג’ים, טיפולים מפנקים וארוחות טובות וזו יכולה להיות חופשת העשרה תרבותית באחד המקומות המועדפים על ההורים שלכם.

העשרה אינטלקטואלית

ההורים או סבא וסבתא שלכם משוגעים על בלוז? אוהבים פוליטיקה וצורכים חדשות כמו משוגעים? הזדמנות מצוינת לקחת אותם לטיול “שרשים” אל עבר שורשי הבלוז או לטיול במערכת החדשות. הרצאה אישית להורים ולחבריהם, טיול הכולל הרצאות ממדריכים מנוסים, סרטים דוקומנטריים ומסלולי טיול המבוססים על התחביבים האישיים של הקרובים לכם יכולים להיות חוויה בלתי נשכחת ומתנה מעשירה ומעוררת הערכה!

מפגש עם המשפחה המורחבת

בין הרגעים המאושרים ביותר בחייו של אדם כלולים בני משפחתו. בני המשפחה הם חלק מהזהות האישית שלנו בין אם נרצה או לא נרצה. אם אתם יודעים על קרוב משפחה שלא מזדמן לו להגיע, זה הזמן לארגן מפגש.