אירועים בדיור מוגן גני יעלים
אירועים בדיור מוגן גני יעלים

אירועים

בגני יעלים לא משעמם לרגע! למעשה, כמעט ואין תחום שלא תמצאו בו פעילות מרתקת ומעשירה. בואו לטעום את האפשרויות האינסופיות שהמקום מציע:

הופעות אמנים

אמנים רבים מגיעים לגני יעלים על מנת להעשיר את זמנם ואיכות חייהם של דיירי גני יעלים. אחד המוכרים שבהם למשל הוא ירון פרנסקי. פרנסקי הוא הכנר הראשי של הסינפונייטה הישראלית בבאר שבע מעל  ל-20 שנים ובשנים האחרונות הוא מגיע מדי שבוע לגני יעלים ומנגן יצירות על פי בקשת הדיירים.

מסיבות ריקודים

אוהבים לרקוד וליהנות מהחיים? הגעתם למקום הנכון! בגני יעלים עורכים מסיבות ריקודים בחגים במגוון סגנונות. ולס? טנגו? אולי מחפשים את ההזדמנות ללמוד תנועות חדשות? גני יעלים הם המקום המושלם ללמידה ולהתנסות בחוויות חדשות, בפיתוח מיומנויות שלא הכרתם ומפגש עם אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם.

קונצרטים

שבתות, סופי שבוע וחגים הם הזדמנות מצוינת להעשיר את הרוח וליהנות מזמן איכות המרחיב את חדרי הלב. קונצרטים נבחרים מוצגים בגני יעלים לפי בקשות הדיירים, תוך נגינה של היצירות הנבחרות ובהשתתפותם של הדיירים המוכשרים.

טיולים

אם אתם ממיטיבי הלכת, מגבלות הגיל אינן צריכות להיות למעמסה עבורכם. טיולים בטבע הופכים את עונות השנה להזדמנות ללמידה: יחד, נתור את העיר והאזור, נלמד על ההיסטוריה של המקומות ועל העתיד הצפוי להם, על המפורסמים שביקרו בהם והקימו את העיר, כמו גם אלו שפעילים בה עד היום והופכים את אזור הדרום לפורה ועשיר.

חוגגים ימי הולדת וימי נישואין

בין אם הגעתם בזוג או לבד לגני יעלים, אתם מוזמנים לחגוג אתנו את הימים המאושרים ביותר שלכם ולהפוך את היום המיוחד בשנה ליום המיוחד של כולנו. ביום ההולדת שלכם תקבלו עוגה עם הקדשה, אירוע שכולו שלכם ותוכלו לבחור איך אתם רוצים שהיום הזה ייראה!

סרטים והצגות

שחקנים מפוספסים? רוצים לראות את הסלבס האהובים עליכם בערב שישי או שבת? בגני יעלים מזמינים אתכם להמשיך לחגוג את החיים עם סרטים מרתקים, ביניהם הסרטים הקלאסיים של החיים והסרטים האופנתיים ביותר שיצאו זה עתה לאקרנים. חובבי ההצגות בינינו יוכלו להזמין מקום בשורה הראשונה וליהנות מההצגות המרגשות ביותר על פי בחירת הדיירים.

שוק אמנויות

שוק אמנויות הינו בין האירועים האטרקטיביים והאהובים ביותר בגני יעלים. שוק האמנויות מציע חפצים יד שנייה ודברי אמנות שיצרו בני הבית. אתם מוזמנים להביא אתכם קרובי משפחה, לקנות להם מתנות ולהציע את מרכולתכם.

האירועים המתרחשים בגני יעלים משתנים ונוצרים מחדש ללא הרף, על פי הביקוש וההיצע הקיים. אתם יכלים להציע הצעות ואנחנו נעשה את המקסימום על מנת להביא אליכם את האמנים והמטפלים המובילים.